"Воля народу" закликає підтримати зміни до Конституції щодо європейського та євроатлантичного курсу України

4 Лютий, 2019 - 12:49

Депутатська група "Воля народу" закликає підтримати зміни до Конституції щодо європейського та євроатлантичного курсу України. На цьому наголосив представник групи, народний депутат Сергій Лабазюк під час засідання Погоджувальної ради.
 
“У час активної фази президентських перегонів ми маємо зберегти конструктивне зерно, хоча, на жаль, і розуміємо, що популізм буде зашкалювати наступний місяць-два. Боротьба кандидатів за першість буде заважати роботі. Ми разом маємо стати на захист інтересів українських громадян і закласти міцний фундамент надійного розвитку держави”, – наголосив він. 

“Саме тому на цьому тижні закликаємо проявити максимальну відповідальність за долю українського народу. Наш обов’язок – в цей четвер підтримати в цілому зміни до Конституції щодо європейського та євроатлантичного курсу. Хоча маю нагадати, що дана ініціатива була прописана в 1993 році першим скликанням Верховної Ради в «Основних напрямках зовнішньої політики України», ще за три роки до прийняття Основного закону. Хочу підкреслити, що переважна більшість кандидатів в президенти, які також є нашими колегами, у своїх програмах закладають рух в напрямку ЄС і НАТО. Так давайте в четвер продемонструємо єдність і підтримаємо дане питання”, – запропонував політик.

На його переконання обраний курс на Європу допоможе залучити в країну іноземні інвестиції і надати вітчизняному бізнесу новий поштовх: “Це не просто бажання приєднатись до міжнародних об’єднань. Це, передусім, нові стандарти життя в економіці, соціальній та безпековій сферах”. 

Парламентарій упевнений, що Україні потрібно стимулювати ті сфери, які швидко дадуть результат: “Парламент у тісній співпраці з урядом мусять забезпечити достатнє зростання економіки, яке гарантуватиме реальний ріст заробітних плат наших громадян та посилення соціального захисту незахищених верств населення. Сьогодні маємо робити наголос на ті сектори економіки, які можуть в короткостроковій перспективі дати швидкий результат – це аграрна сфера, АйТі, логістична галузь, машинобудування”.

Теги: