«Воля народу» закликає призначити аудитором НАБУ українця – Сергій Мельничук

21 Березень, 2017 - 13:17

Депутатська група «Воля народу» підтримує обидві запропоновані кандидатури на посаду аудитора НАБУ від парламенту з метою якнайшвидшого розблокування відповідного питання. Водночас на майбутнє цю посаду має займати українець. Про це заявив народний депутат Сергій Мельничук

«Потрібно, щоб процес запустився: пройшов аудит і почала працювати система», - сказав він, виступаючи на пленарному засіданні.

Разом з тим, С.Мельничук наголосив, що необхідно розпочати пошук вітчизняної кандидатури на посаду аудитора НАБУ: «Ми виступаємо, що наступного разу це був українець. Ми маємо підібрати дійсно українського спеціаліста на дану посаду». 

Опісля, коментуючи журналістам в кулуарах парламенту, народний депутат назвав провальне голосування за обидві кандидатури очікуваним. 

“Ми знали, що голосів не буде, але хотіли, щоб процедура прискорилася і пройшов хоча б один кандидат. Аби відзвітувало НАБУ і ми дійсно побачили їхню роботу. А так своїми діями блокується подальша звітність даного органу, якого так чекали”, - пояснив парламентарій.