“Воля народу” закликає уряд вирішити питання із заборгованістю населення за послуги ЖКГ

5 Лютий, 2019 - 12:48

Відбувся перший етап підвищення ціни на газ, що одразу позначилося на неспроможності населення сплачувати житлово-комунальні послуги за новими тарифами. У зв’язку з цим, депутатська група «Воля народу» закликала Кабінет Міністрів проінформувати, як діятиме уряд у цій ситуації. На цьому наголосив представник групи, народний депутат Сергій Лабазюк під час пленарного засідання парламенту.

“Дані Держстату викликають стурбованість. Ми бачимо, що відбувається масштабне субсидіювання нашої держави і монетизація, яку проводить сьогодні Кабінет Міністрів. Але цього недостатньо. Сума заборгованості за послуги ЖКГ зросла майже на 8 мільярдів гривень. Це лише за грудень у порівнянні з попереднім періодом. Цифри жахають. І це тільки перша хвиля підвищення ціни на газ. А ми знаємо, що у 2019 році планується підвищити її ще двічі. Отож, люди фізично не зможуть сплачувати ці шалені платіжки”, – повідомив він. 

За його словами, уряд має проінформувати, як діятиме далі, аби не погіршити ситуацію. 

“Тому депутатьска група “Воля народу” закликає, щоб Кабінет Міністрів у п’ятницю на годині запитань до уряду, відзвітував і доніс до нас інформацію – за рахунок чого і як вони збираються вирішувати дану проблему. Адже сьогодні ми бачимо не просто стурбованість суспільства, а крик душі”, – заявив політик.

Теги: