Воля народу закликає відкинути спекуляції навколо законопроекту про реінтеграцію Донбасу – Сергій Лабазюк

16 Січень, 2018 - 10:46

Представник депутатської групи «Воля народу» Сергій Лабазюк з трибуни парламенту закликав без політиканства підійти до розгляду законопроекту 7163 про реінтеграцію Донбасу.

«Було багато спекуляцій навколо законопроекту про реінтеграцію Донбасу. Тотальна зрада від одних, і тотальна перемога від інших. Очікувати дива від прийняття в цілому 7163 не варто. Росіяни та їхні бойовики в один момент не покинуть окуповану територію. Україні доведеться пройти довгий і непростий шлях повернення своїх територій. Але щоб це відбулось, ми сьогодні маємо взяти всю відповідальність на себе і закласти для цього законні правові підвалини», - заявив він.

За його словами, жодна ініціатива так ретельно і кардинально не доопрацьовувалась до другого читання, як законопроект про реінтеграцію Донбасу. Зокрема, подано 600 сторінок правок, враховано 283 правки. «Парламент фактично переписав з нуля поданий законопроект», - сказав політик.

«Нині Україна на роздоріжжі. Якщо ми не хочемо, щоб на Сході закріпилося нове Придністров’я, ми мусимо діяти», - закликав Сергій Лабазюк.

Теги: