"Воля народу" закликала парламент зосередитись на прийнятті законів, що забезпечать економічне зростання

27 Травень, 2019 - 15:10

У парламенту нинішнього скликання залишилося всього п’ять пленарних тижнів. Отже, їх потрібно провести максимально результативно, включивши до порядку денного першочергові питання. На цьому наголосив народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) під час свого виступу на засіданні Погоджувальної ради. 

“Очевидно, що зараз Верховна Рада має терміново відреагувати на позицію ЦВК щодо необхідності змін до закону про державні закупівлі. Потрібно внести необхідні правки, аби виборчий процес відбувся згідно з усіма міжнародними стандартами. Адже це питання іміджу української держави у світі, а також черговий тест на зрілість української демократії. Сподіваюся, у цьому питанні ми будемо одностайні”, – зазначив він.

Коментуючи рішення Прем’єр-міністра піти у відставку, парламентарій наголосив, що цьому має передувати звіт: “Оскільки відставка прем’єра тягне за собою відставку всього уряду, хотілося б почути про всю трирічну каденцію цього Кабміну. Тому спочатку звіт і тільки потім відставка”.

Парламентарій наголосив, що парламент має приймати закони, що сприятимуть розвитку вітчизняної економіки: “Нового траншу нам не бачити. Це говорить про одне – досить жити від кредиту до кредиту. Треба розвивати власну економіку, створювати нові робочі міця, виробництво з високою доданою вартістю. Треба зупинити відтік мізків і робочих рук. Потрібно реалізувати шалений інтелектуальний потенціал нашої нації. Треба розробляти нові патенти і реалізовувати їх на світових ринках. Треба реанімувати вітчизняну науку і побудувати нарешті патронний та інші оборонні підприємства. Ми говоримо про це усі п’ять років”.

“І обов’язково повинні на цьому тижні проголосувати у другому читанні за законопроекти про індустріальні парки. Це просто прикро, що ми не можемо котрий рік це зробити. Це проекти №2554а та 2555а”, – додав він.