Ярослав Москаленко: "Комітет ВР з питань економічної політики підтримує прозорість державних закупівель"

9 Квітень, 2014 - 17:24

Комітет ВР з питань економічної політики підтримав законопроект №4587 «Про здійснення державних закупівель» і рекомендував його до прийняття у парламенті. Про це повідомив заступник голови Комітету, уповноважений депутатської групи "Суверенна європейська Україна" Ярослав Москаленко.

"Сьогодні на Комітеті з питань економічної політики ми майже одноголосно (не рахуючи представника КПУ) підтримали революційний законопроект №4587 «Про здійснення державних закупівель», який унеможливлює корупцію у сфері держзакупівель, робить процес абсолютно відкритим і публічним", - відзначив він на своїй сторінці у facebook.

За словами парламентарія, у разі прийняття законопроекту вся процедура держзакупівель, включаючи звіти про виконання тендерних договорів, буде доступна всім без винятку в інтернеті. "В той же час, представники ЗМІ та громадськості матимуть можливість бути присутніми під час проведення процедур розкриття пропозицій конкурсних торгів та використовувати засоби фото, кінозйомки, відео- та звукозапису", - додав він.

Я.Москаленко також повідомив, що завтра планується внести законопроект №4587 до порядку денного Верховної Ради. "Маю надію, що законопроект буде підтримано більшістю парламенту як у першому читанні, так і в цілому", - сказав політик.