Ярослав Москаленко вимагає відновити Загальнодержавну програму подолання наслідків Чорнобильської катастрофи

20 Квітень, 2017 - 12:21

Голова Чорнобильського підкомітету парламенту, лідер депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко вимагає прийняти Загальнодержавну програму подолання наслідків Чорнобильської катастрофи по аналогії з тією, яка діяла до 2010 року. Про це він заявив на зібранні чорнобильців Київщини з нагоди 31-шої річниці аварії на ЧАЕС.

"Не дивлячись на війну, ніхто не знімає відповідальності влади перед тими людьми, які воюють вже 31 рік. Якщо хтось в цій країні думає, що воно само собою розсосеться, то так не станеться. Навпаки, потрібно відновити комплексну програму з подолання наслідків аварії на ЧАЕС, яка діяла до 2010 року", - заявив Я.Москаленко.

Він наголосив, що держава повинна мати своїм пріоритетом ліквідацію наслідків аварії на ЧАЕС. "Парадокс в тому, що світ більше розуміє цю проблему, ніж сама Україна. Ті 28 країн, які входять в Асамблею донорів Чорнобильського фонду «Укриття», зробили більше для цієї ліквідації, чим зробила наша держава", - сказав він.

Народний депутат зауважив, що про Чорнобиль згадують ближче до 26 квітня, "натомість чорнобильці живуть цим кожного дня".