Ярослав Москаленко виступає проти ліквідації музичних шкіл

3 Червень, 2019 - 12:30

Очільник депгрупи “Воля народу” Ярослав Москаленко розкритикував наказ Міністерства культури, яким фактично ліквідовуються музичні школи. 

“Нещодавно держава ще більше спантеличила ще однією неприємною несподіванкою. Наказ Міністерства культури №353 від 24 квітня знищує музичні школи як за формою, так і за змістом. Днями я вже долучився до петиції стосовно скасування цього наказу, пропоную і парламентському комітету втрутитися зі своїми рекомендаціями”, – наголосив Ярослав Москаленко на Погоджувальній раді.

За його словами, на державному рівні відсутнє розуміння важливості дитячої та молодіжної політики. “За всі роки незалежності Україна так і не змогла створити систему загальнодоступних закладів позашкільного та спортивного виховання. Мережа ДЮСШ в країні зруйнована, дитячий спорт в Україні взагалі останніми роками став елітарною сферою, що існує виключно за рахунок батьків та меценатів. Фізкультура в школі перестала бути обов’язковим уроком. Не дивно, що з року в рік медики констатують погіршення стану здоров’я українських дітей”, – зауважив він.