Юрій Благодир: "Загрози зриву виборів Президента посилюються при проведенні другого туру"

6 Травень, 2014 - 12:20

Народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Юрій Благодир вважає, що нині розробляється та реалізується декілька варіантів зриву виборів:

"1. Введення воєнного стану у всій країні і, таким чином, блокування виборчого процесу. Такий сценарій можливий через голосування у Верховній Раді. На жаль, можу підтвердити, що потенційно може бути зібрано 226 голосів за подібну законодавчу постанову. Провідну роль, в даному випадку, зіграє «п’ята колонна», яка зараз прямо обслуговує інтереси Кремля.

2. Пряма військова агресія і недопущення самого виборчого процесу. За такого сценарію блокується робота виборчих органів, як мінімум у Луганській та Донецькій областях. Тим самим, будь-які результати цих виборів отримають ярлик «нелегітимності».

3. Компрометування передвиборчої кампанії. Цей сценарій вже реалізується через останні заяви про зняття ряду кандидатур з передвиборчої гонки", - написав він на своїй сторінці у facebook.

Нардеп наголосив, що президентські вибори вкрай необхідні та важливі. "Вибори 25 травня мають поставити крапку в тому перехідному періоді, в якому ми зараз опинилися: українська влада буде остаточно легітимізована; у нашої держави з’являється можливість продовжити європейську інтеграцію; ми уникаємо небезпечного сценарію повної втрати контролю над українськими територіями. Такий розвиток подій для цілого ряду політичних гравців є вкрай невигідним", - зауважив політик.

Ю.Благодир підкреслив, що вище наведені загрози посилюються при потенційному проведенні другого туру. "Тому, на моє глибоке переконання, 25 травня нам потрібно віднестися до першого туру президентських виборів, як до другого і зробити все, щоб Україна перейшла від виборів до реформ", - вважає він.

Теги: