За наявний бюджет можна провести три “Євробачення” – Євген Рибчинський

19 Квітень, 2017 - 16:03

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) повідомив, яку реакцію отримав після свого запиту до Генпрокуратури щодо тендерів проведення “Євробачення”. “Коли я зробив запит до Генпрокуратури, мені зателефонували з Банкової та порекомендували готувати матеріали, але не заважати у проведенні. Тому що з такими темпами вони просто будуть не готові провести захід”, - розповів він в ефірі “Politeka”. 

Крім звернення парламентар взяв участь у нараді з віце-прем’єром В’ячеславом Кириленком, де озвучив свою позицію: “На нараді були присутні геть усі керівники, які приймають рішення стосовно “Євробачення”. Вони не просто були здивовані! Вони думали, що пройде все тишком-нишком. Зараз ми на постійному контакті з керівником цього процесу Павлом Грицаком”. 

Євген Рибчинський продовжує збирати дані, аби пізніше пред’явити їх прокурору: “Я зараз спостерігаю. Потім буду висувати прокуророві конкретні цифри по конкретних тендерах. У мене щодня набирається все більше фактів. Думаю, це буде один із веселих процесів, якщо прокуратура візьметься за справу, а не як завжди хтось з кимось поділиться і все закриється”.

За інформацією парламентаря, за передбачений бюджет можна організувати і провести три “Євробачення”. “Наприклад, щоб зробити зв’язок між кабінками ведучих було виділено півмільйона євро. Це повний абсурд. Навіть якщо буде стояти найостанніше обладнання, то це коштуватиме втричі дешевше. Головне, що відповідальні за проведення розуміють, що хтось знається не гірше, ніж вони і навіть краще, що має скільки коштувати”, - наголосив він.