Закон про авто на “єврономерах” не влаштовує ані владу, ані протестувальників – Сергій Лабазюк

8 Листопад, 2018 - 15:50

Проблема з автомобілями на “єврономерах” назріла давно і так само давно мала бути вирішеною. Адже зараз, напередодні виборів, вона перетворюється на політичний проект. Так вважає народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”).

“Проблема є. З одного боку, якщо ми узаконюємо такі автомобілі, – це мінус десять мільярдів з бюджету України. З іншого боку, правду говорять, що можна придбати автомобіль за 2-3 тис. євро в Європі, а 8 коштує його розмитнення. Це є несправедливим”, – зазначив він в ефірі телеканалу “112 Україна”. 

Парламентарій переконаний, що дійшло до конфлікту через затягненя вирішення даної проблеми. А тепер, перед виборами, ніхто не хоче псувати стосунки з такою кількістю виборців.
 
“Проблему потрібно було вирішувати раніше шляхом зменшення навантаження під час розмитнення. Дати якусь “золоту середину” людям. Коли порушили закон і завезли таку кількість автомобілів – тут винна влада, тому що не проконтролювала цей момент. Залишили таке вузьке місце, бачили, що такі автомобілі повезли, потрібно було вирішувати питання у перші ж місяці, а не затягнути на роки. Тепер ми бачимо – це політичний проект. Розуміємо, що президентські вибори, парламентські – хто буде намагатися сваритися з такою кількістю людей?”, – запевняє політик.

Також Сергій Лабазюк поставив під сумнів виконання закону, який матимуть у результаті. Адже запропоновані правки вже багато в чому не влаштовують протестуючих:“Закон не влаштовує жодну із сторін. Головне почути, що сьогодні фізичного виконання закону немає”.

Теги: