Закон про концесії допоможе вирішити проблему переробки побутових відходів у країні - Ігор Молоток

3 Квітень, 2018 - 17:59

Народний депутат Ігор Молоток (депгрупа «Воля народу») вважає, що прийняттям закону 8125 про концесії країна одразу вирішить декілька нагальних питань, зокрема щодо поводження з побутовими відходами. Про це він заявив під час пленарного засідання Верховної Ради.
 
“Детально ознайомившись із документом, у мене з’явилася надія, що вирішиться одна  з проблем у нашій державі – це утилізація і переробка побутових відходів. Всі знають, що відбувається на сміттєзвалищах, які території займають ці сміттєзвалища і якою вони є екологічною загрозою, катастрофою для тих людей, що проживають поруч», - зазначив він.

Політик підкреслив, що цей закон допоможе вирішити водночас дві проблеми: «Зважаючи на те, що щороку у держави і місцевої влади не вистачає грошей для утилізації та переробки побутових відходів, хочу сказати, що виробництво і будівництво сміттєпереробних заводів даси можливість вирішити цю проблему. А ще надасть преференції місцевим органам влади у вигляді переробленого газу і вироблення електроенергії».

Теги: