Закон про мову обов’язково потрібно приймати – Ярослав Москаленко

22 Квітень, 2019 - 13:56

Голова депгрупи “Воля народу” Ярослав Москаленко закликає продовжувати укріплювати державницькі позиції, зокрема, шляхом прийняття закону про мову. 

“У нас на порядку денному залишається дуже важливий державницький закон про мову. Я впевнений, що вчора цей закон був би прийнятий в 300 голосів. Але вже сьогодні в парламенті стіни зашептали, що закон не на часі і вже все робиться, щоб закон не набрав потрібних для прийняття 226 голосів. Це не припустимо. Бо є фундаментальні речі для української нації. І мова – це один із постулатів”, – переконаний політик. 

Він зазначив, що проросійські сили хочуть використати зміну влади в Україні у своїх інтересах. І тому робитимуть все, аби завалити цей закон: “Не на зміну українського президента ставить Росія. Вона ставить на апатію українського суспільства, зниження його бар'єру опору і розвиток хаосу, вже некерованого ніким. Критично важливим нам всім, кому небайдужа Україна, створити систему стримувань та противаг – сильне громадянське суспільство. Поки ми, українці, боремося за країну і за державність, кожен на своєму місці – державі Україна бути!”

Парламентарій переконаний, що закон про мову обов’язково потрібно приймати: “Я закликаю всіх забути про вчорашні вибори, об’єднатись всім, і всю енергію направити на прийняття закону про державну українську мову”.   

“У цій країні, що пережила дві революції і яка переживає війну на Сході, неможливий розворот вектору знову в іншу сторону. Занадто високу ціну – 13 тисяч загиблих – заплатив український народ. І якщо таке почне відбуватися: народ і країна вистоять, а влада – ні!”, – підсумував він.