Законодавчо захистити бізнес від свавілля силовиків потрібно було вже давно – Сергій Шахов

17 Листопад, 2017 - 11:10

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) вважає, що прийнятий законопроект №7275 (щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування), який захищатиме бізнес від свавілля силовиків, був потрібен давно. «Дійсно, силові структури часто не наводять порядок у країні, а набивають собі кишені грошима”, – прокоментував він в ефірі телеканалу “ZIK”. 

“Я сам у минулому бізнесмен. На щастя, у мене такого не було, щоб вривалися “маски шоу” і влаштовували перевірку. Але такі випадки були з багатьма моїми друзями, які займалися пекарською справою або аграрним бізнесом”, – розповів парламентарій.

“Я залучив до Луганської області підприємців, які не побоялися сусідства із зоною АТО і завели до регіону 200 млн грн. Тож мені хочеться, щоб вони працювали нормально, без безладу і разгардіяжу від силовиків, щоб їх не залякували. Цей закон був потрібен для нашої держави. І він буде працювати лише на користь українському бізнесу”, – упевнений політик.

Теги: