133 дитячих садочки отримали від Віктора Развадовського багатофукціональні пристрої "Canon"

27 Вересень, 2016 - 10:56

Народний депутат України, представник групи "Воля народу" Віктор Развадовський привітав вихователів і всіх дошкільних працівників з їх професійним святом, яке вп'яте 27 вересня святкує Україна. Парламентарій передав кожному дошкільному навчальному закладу свого виборчого округу 133 багатофункціональні пристрої "Canon" - щоб у них було на чому сканувати, ксерокопіювати та друкувати роздаткові розвивально-пізнавальні матеріали для малечі.

Декілька керівників ДНЗ отримали вітання та необхідні для роботи подарунки безпосередньо з рук народного обранця під час урочистих заходів до Дня села у Глибочиці та Кодні, кудись їх доставили його помічники-консультанти, а Сінгурівський дитячий садочок "Дивограй" напередодні Дня вихователів і всіх дошкільних працівників Віктор Развавадоський відвідав особисто.

У цьому затишному закладі, який відновив свою діяльність у 2010 році, у чотирьох групах наразі перебуває 91 дитина із Сінгурів, Вишневого, Волиці та Двірця. Щоправда, бажаючих готуватися у ньому до школи і життя набагато більше. Це та інші питання стали предметом розмови трудового колективу ДНЗ з народним депутатом України. За постійну увагу та допомогу у зміцненні матеріально-технічної бази дитячого садочка його керівник Наталія Руда висловила Віктору Развадовському щирі слова вдячності, а дітки віддячили йому прекрасним концертним виступом.

Під час перебування у виборчому окрузі народний депутат провів плідні зустрічі із головами та депутатами сільських рад, на яких було озвучено позиції, зауваження, побажання та узгоджено спільні дії сторін щодо реформування країни. Під час них Коднянський сільський голова Наталія Бовсунівська подякувала Віктору Развадовському за виділені за його клопотанням з Державного бюджету 50 тис. грн. на заміну віконних блоків у Коднянській загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Сінгурівський сільський голова Юрій Прокопець - за 125 тис. грн. на реконструкцію даху Сінгурівської школи, а Глибочицький сільський голова - за 150 тис. грн. на капітальний ремонт даху Березинської ЗОШ І-го ступеню.