Божого благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії випускникам побажав Віктор Развадовський

30 Травень, 2016 - 10:26

Зі світлим, веселим і водночас сумним святом Останнього дзвоника 2015-2016 навчального року сердечно привітав вчителів, школярів та їх батьків народний депутат із групи "Воля народу" Віктор Развадовський.

"Для багатьох учнів - це успішне подолання чергового рубежу у шкільному житті, перехід до наступного класу. А для випускників загальноосвітніх навчальних закладів цей день особливо радісний і пам'ятний, адже вони прощаються зі школою та вирушають у самостійне доросле життя.

Тож, щиро бажаю вам, шановні випускники, міцного здоров'я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих талантів!

Нехай знання, отримані у школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній професійній діяльності!

Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

Щасти вам у всьому! У добру путь!" - побажав випускникам парламентарій.

А для того, щоб поліпшити умови з працевлаштування та забезпечення житлом випускників професійно-технічних навчальних закладів та вітчизняних вишів, депутатською групою "Воля народу" було розроблено та зареєстровано у Верховній Раді України законопроекти "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо підтримки молоді" (№ 4517) та "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підтримки молоді (№ 4518). У випадку набрання законодавчими ініціативами нашого земляка юридичної сили, реалізація їх положень дозволить уже з наступного року:

- збільшити удвічі квоту середньооблікової чисельності штатних працівників для працевлаштування молоді (з 5-ти до 10-ти відсотків);

- відновити надання державної підтримки на будівництво (придбання) доступного житла для молоді й на надання пільгового довгострокового кредиту на будівництво (реконструкцію) й придбання житла молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам.