До Дня захисту дітей Віктор Развадовський надав матеріальну допомогу 119 садочкам Житомирщини

4 Червень, 2014 - 10:31

Одним із головних пунктів програми депутатської діяльності народного обранця Віктора Развадовського (група «Суверенна європейська Україна») є підтримка та захист прав підростаючого покоління. З цією метою задля розвитку фізичного здоров'я, інтелектуальних та інших здібностей, концентрації уваги дітей, їх вміння долати труднощі, планувати власні дії тощо ним зроблено вже чимало корисних справ. Зокрема надано сприяння та матеріальну допомогу в організації низки різноманітних творчих конкурсів та спортивних змагань, збудовано понад сотню сучасних багатофункціональних ігрових майданчиків, облаштовано десятки спортивних залів дитсадків та шкіл, закуплено для малечі різноманітні іграшки, набори розвивальних ігор, здійснено передплату дитячої періодики, подаровано цікаві книги...

А нещодавно, зважаючи на чисельні листи-звернення про надання допомоги у проведенні ремонтів приміщень дошкільних закладів, придбання для них комплектів постільної білизни, посуду, навчально-розвиваючого обладнання та на інші потреби, напередодні Міжнародного дня захисту дітей народний депутат України здійснив доброчинну акцію щодо матеріальної підтримки усіх 119-ти ДНЗ свого Чуднівського мажоритарного виборчого округу.

"Надана фінансова допомога сьогодні для будь-якого дитячого садочка є вкрай важлива. Особливо на селі, - зазначила завідуюча дошкільного навчального закладу "Казочка" с.Камінь Надія Мінькович. - У такі скрутні часи для нас, це - відчутна поміч. За отримані кошти ми придбаємо спортивний інвентар. Від усього трудового колективу висловлюю сердечну вдячність за турботу нашому народному депутату Віктору Йосиповичу".

"Це свято для мене є одним із найважливіших. Ріст показників народжуваності в країні, поліпшення умов зростання підростаючого покоління - свідчення того, що наша нація відроджується. Наскільки вистачить сил та можливостей, буду і надалі з друзями-благодійниками допомагати своїм землякам реалізовувати їх мрії і сподівання - ростити здорових, талановитих та щасливих дітей, якими, не маю сумнівів, гордитиметься соборна європейська ненька-Україна, - запевнив Віктор Развадовський.

Яскравим підтвердженням щирості цих слів парламентарія стала фінансова підтримка ним Восьмого районного фестивалю хореографічного мистецтва, що відбувся 2 червня у с.Сінгури Житомирського району. Так, для учасників заходу народним депутатом уже традиційно було організовано солодкий стіл, а переможцям у номінації "Глядацькі симпатії" в якості гран-прі від Віктора Развадовського дістався музичний центр "SONY SMT-S20". Цьогоріч його володарем виявився хореографічний колектив Новогуйвинського центру дитячої творчості "Драйв", керівник якого Дарина Бойчук від виголошеного результату перебувала на сьому небі: "Для нашого колективу ця перемога виявилася несподіваною, хоч і бажаною. Вона послужить нам гарним стимулом на майбутнє. Нас переповнюють відчуття неймовірного щастя. Душевно дякую усім за організацію фестивалю, за прекрасний і потрібний подарунок. Окреме спасибі моїм обдарованим вихованцям".

Назар ПРОМІНЬ