«Громадська законотворча ініціатива» розпочинає обговорення реформи поліції

9 Лютий, 2016 - 10:42

У п'ятницю, 12 лютого, у Дніпропетровську відбудеться регіональний круглий стіл «Перші кроки реалізації закону України «Про національну поліцію»: стан, проблеми, перспективи». Захід відбудеться у рамках проекту «Громадська законотворча ініціатива», започаткованого народним депутатом Андрієм Немировським (група "Воля народу").

Круглий стіл розпочнеться о 9:00 у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.

Як заявила Олена Надтока, координатор проекту «Громадська законотворча ініціатива», сьогодні на першому місці - питання про регулювання діяльності поліції, так як вона зіткнулася з рядом проблем після реформування. У той же час зросла злочинність.

Головна мета заходу - визначення кола проблемних питань, що виникають у практичній діяльності поліції, формування пропозицій реформування чинного законодавства в сфері правоохоронних дій. Це підготовка і обговорення проекту змін до законодавства. У заході візьмуть участь вчені, представники державних органів і громадських організацій.

Як повідомлялося раніше, Громадська законотворча ініціатива – новий проект, в рамках якого кожен громадянин може внести свої пропозиції до діючого законодавства України. Мета – наблизити законотворчий процес у країні до реальних потреб громадян.