Ігор Єремеєв і Степан Івахів направили чергову допомогу батальйону "Волинь"

18 Грудень, 2014 - 16:28

Черговий груз отримають на днях бійці першого територіального батальйону "Волинь". Направили його нашим хлопцям, що стоять на першій ліній оборони під Дебальцевим понад 87 днів, народні депутати із групи "Воля народу" Ігор Єремеєв та Степан Івахів. 

Кілька тижнів тому ці нардепи особисто привозили бійцям батальйону на передову партію дороговартісних тепловізорів і нічних біноклів, аптечки, теплий військовий одяг, ліки та вітаміни, інше приладдя. 

Пізніше, Ігор Єремеєв відправив із Луцьку на фронт хлопцям автомобіль Range Rover, який вельми став у нагоді для виконання  бойових завдань. 

Цього разу бійці попросили допомогти із теплим взуттям та спеціальними військовими аптечками. Тож вантаж, який зібрали співробітники благодійного фонду "Волинська родина",  під Дебальцево з Луцьку попрямував саме з великою партією ліків та зимових берців.

Як раніше повідомлялося, Ігор Єремеєв та Степан Івахів активно опікуються поблемами батальйону "Волинь", питанням не тільки його матеріального забезпечення, а головне - ротації. Саме завдяки Єремеєву та при безпосередній його участі трохи більше тижня відбулась зустріч родин бійців батальйону та представників Генштабу і спікера Верховної Ради Гройсмана. Підсумками цієї зустрічі стало визначення чітких строків ротації бійців батальну, яка розпочнеться наприкінці вже поточного місяця і закінчиться через декілька тижнів.