Іван Бушко звернувся до губернатора Закарпаття з проханням відремонтувати трасу Берегово-Виноградів

8 Вересень, 2014 - 17:28

Народний депутат Іван Бушко (група "Суверенна європейська Україна") надіслав звернення до голови Закарпатської ОДА Валерія Лунченка, у якому порушив питання стану міжнародної автомобільної дороги загального користування державного значення (М-23) Берегово – Виноградів. Відрізок від с.Вілок (Виноградівський р-н) через с. Бене (Берегівський р-н) до с. Мужієво (Берегівський р-н) залишає бажати кращого, повідомили Новому Закарпаттю у прес-службі народного депутата України Івана Бушка.

Політик зазначив, що до нього неодноразово зверталися жителі сіл Четово, Мужієво, Оросієво, Бене Берегівського району з приводу жахливого стану дорожнього покриття згаданої ділянки автошляху.

За останні кілька років в області суттєво зросла інтенсивність руху великовагового і великогабаритного авто¬тран¬спорту на всіх автошляхах краю, у тому числі і на зазначеній дорозі Берегівського та Виноградівського району. Вона не була розрахована на таке навантаження, що і призводить до інтенсивного руйнування дорожнього покриття.

«Через велику кількість вибоїн виходять з ладу автомобілі, цю ділянку дороги люди вважають аварійно-небезпечною, бо водії, оминаючи ями, змушені виїжджати на смугу зустрічного руху», - зазначає у зверненні політик.

У зв’язку з цим народний депутат звернувся до Валерія Лунченка з проханням за можливості передбачити фінансування проведення ремонту згаданої дороги.

 

Теги: