Морські піхотинці отримали чергову допомогу від Степана Івахіва

16 Листопад, 2016 - 16:28

Військовослужбовці 36-ї бригади морської піхоти ім. Костянтина Ольшанського, яка дислокується в Миколаєві, отримали від команди народного депутата Степана Івахіва та компанії «WOG» продуктові набори. 

Як відомо, з початку агресії проти України Степан Івахів разом з іншими народними депутатами в рамках кампанії "Збережи життя солдату" активно підтримує військових, які служать в зоні АТО. 

Командування бригади вкотре висловило вдячність Степану Івахіву, без допомоги якого нічого б не відбувалося – хлопцям дуже важливо відчувати турботу та увагу.

“Нам дійсно дуже приємно, що є такі люди, які хочуть і можуть надати матеріальну допомогу. Ми вдячні разом з нашими хлопцями, які сьогодні виконують свій обов’язок в зоні проведення АТО. Незабаром продуктові набори відправлять у «гарячі» точки передової”, - йдеться у повідомленні від командування 36-ї бригади морської піхоти.

Як раніше наголошував голова депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко, кампанія "Збережи життя солдату" триватиме до звільнення окупованих територій.

Теги: