На Волині богословська академія отримала холодильне обладнання від Сергія Мартиняка

25 Березень, 2014 - 09:33

Холодильне обладнання на суму понад 50 тисяч гривень придбав для потреб Волинської православної богословської академії УПЦ КП Благодійний фонд Сергія Мартиняка «Європейський вектор».

Нині «обновку» вже встановили у підвальному приміщенні академії, яка розташована поруч зі Свято-Троїцьким кафедральним собором у Луцьку.

За словами протодиякона Свято-Троїцького кафедрального собору Ярослава Місюка, холодильне обладнання у новозведеному приміщенні академії було вкрай необхідне, тому керівництво закладу звернулося за допомогою до Благодійного фонду Сергія Мартиняка «Європейський вектор». «Тепер у нас є можливість якісно зберігати продукти харчування для сотні семінаристів. Про такий подарунок ми могли тільки мріяти», - зазначає отець Ярослав.

Президент фонду Галина Ведрич розповіла, що завдяки засновнику «Європейського вектора» - народному депутату України Сергію Мартиняку - вони мають змогу систематично допомагати релігійним громадам області. За її словами, найбільше коштів фонд виділяє на реставрацію та ремонтні роботи у храмах Луцького, Горохівського, Локачинського, Рожищенского та Турійського районів

Теги: