На Волині відбудеться Відкритий турнір з боксу пам'яті Ігоря Єремеєва

29 Березень, 2017 - 11:46

Десятки спортсменів з усієї Волині з'їдуться 1 квітня в містечко Любешів. Тут відбудеться Відкритий турнір з боксу пам'яті Ігоря Єремеєва. Організовують дійство місцеві спортсмени за підтримки благодійного фонду «Волинська родина» ім. Ігоря Єремеєва.

Керівник фонду Олена Палагута розповіла, що в 2015 році під час зустрічі у Любешівському технічному коледжі Ігор Єремеєв пообіцяв громадській організації «Спортивний клуб «УДАР» допомогти придбати боксерський ринг. Свою обіцянку він виконав, ринг придбали і встановили, але відкрити його Ігорю Мироновичу не судилося.

Олена Палагута додала, що значну допомогу в організації спортивного дійства надав друг та партнер Ігоря Єремеєва народний депутат Степан Івахів. Турнір, як йшлося вище, відбудеться 1 квітня в районному будинку культури. Початок змагань о 11:00.

В програмі спортивного дійства:

- змагання з боксу серед юніорів, юнаків та дорослих різних вагових категорій;
- показовий бій майстрів спорту з боксу у надважкій вазі Івана Швайко та Олександра Притули.

На Відкритий турнір вже зголосилися команди із Луцька, Ківерець, Володимира-Волинського, Горохова тощо, - повідомив співорганізатор Іван Швайко.

«Ігор Миронович завжди підтримував спорт. Пропагував здоровий спосіб життя, займався кінним, велосипедним спортом, відвідував тренажерний зал. Пригадую, як у Ківерцях на відкритті спортивного майданчика Ігор Миронович без особливих зусиль підтягнувся на перекладині 10 разів», - розповів Швайко.

Теги: