Олександр Пономарьов ініціював у Бердянську офіційну фан-зону до Євро-2016 на березі моря

10 Червень, 2016 - 10:58

Вперше у Бердянську (Запорізька область) до футбольного чемпіонату Євро-2016 відкриють офіційну фан-зону.  Ініціаторами даного проекту стали народний депутат із групи "Воля народу" Олександр Пономарьов і міський голова Володимир Чепурний. Вони впевнені, що даний захід буде цікавим і для бердянців, і також зможе залучити в місто ще більше відпочиваючих.

Вхід у фан-зону буде безкоштовним для всіх. Матчі будуть транслювати на екрані розміром 12 кв.м. Фан-зона почне функціонувати в день старту Чемпіонату Європи у Франції - в п'ятницю, 10 червня. Працювати вона буде з початком трансляції футбольних матчів, орієнтовно з 16:00. Матчі, які збігаються за часом, транслюватимуть у повторі.

Інформація про те, що Бердянськ все-таки отримає право на трансляцію, підтвердилася всього за два дні до старту Чемпіонату. Але організатори сподіваються, що вони встигнуть підготувати майданчик в термін і бердянці зможуть насолодитися великим футболом на березі моря.

Організатори нагадують, що відповідно до правил Федерації футболу України, в фан-зону не можна проносити колючі і ріжучі предмети і склотару. При вході відвідувачів перевірятимуть.

Нагадуємо, що Чемпіонат Європи пройде у Франції з 10 червня по 10 липня 2016 року. Збірна України зіграє в групі С, де її суперниками стануть збірні Німеччини, Північної Ірландії та Польщі. Розташується вона в районі Третього пляжу (вул. Толстого, 2а).