Олександр Пономарьов придбав лікарям-волонтерам автомобіль

4 Березень, 2016 - 10:40

Народний депутат України, член групи «Воля народу» Олександр Пономарьов вручив керівникам громадської організації «Дитинство в долонях» легковий автомобіль «Рено». Організація, до складу якої входять лікарі з Бердянська, надає медичну допомогу дітям, що проживають в так званій «сірій зоні» і безпосередньо в районах проведення АТО.

За словами нардепа, збір коштів для придбання машини ініціював трудовий колектив ВАТ «Бердянський райагропромпостач». «Кошти за своєю ініціативою збирали всі – від старших адміністраторів, менеджерів до рядових співробітників, – зазначив він. –Ми пишаємося нашими волонтерами і глибоко вдячні їм за труд». 

Транспорт волонтерів вже пройшов «бойове» хрещення. Буквально відразу йому довелося вивозити тяжко хвору дитину із зони бойових дій, доставляти дітей з «сірої зони» на лікування та відпочинок до бердянського санаторію.

«Ми докладемо всіх зусиль для того, щоб надати допомогу людям, які її потребують. Ми постійно збираємо медикаменти, продукти, речі, іграшки – все необхідне, щоб вижити в умовах, які важко уявити людині на мирній території», – поділилася голова громадської організації Оксана Мірошниченко.