Партія гуманітарної допомоги відправилася із Виноградівщини у зону АТО

26 Серпень, 2014 - 08:02

Найзахідніша область України допомагає співвітчизникам на сході. 25 серпня з Виноградівщини Закарпатської області відправили три каміони гуманітарної допомоги для військових та мирних жителів у зоні проведення АТО.

Гуманітарний вантаж вагою більше 60 тон склали продукти харчування, гігієни та товари першої необхідності: крупи, паштети, консервація, миючі засоби тощо. Акцію гуманітарної допомоги організували підприємці та депутати різних рівнів з Виноградівщини, повідомляє Голос Карпат.

— Важливо, що цей вантаж відправляється із найбльш західної області на схід. Долучилися до акції представники різних національностей, які компактно упродовж багатьох століть проживають на Закарпатті. Це і українці, угорці, румуни, росіяни, — сказав організатор відправки гуманітарного вантажу з Виноградівщини, нардеп із групи "Суверенна європейська Україна" Іван Бушко. — Маю надію, що найближчим часом у нашій державі запанує мир і вся Україна буде жити так толерантно, як Закарпаття.

Перед відправленням гуманітарний вантаж освятили священики різних конфесій. А виноградівські діти написали лист-послання своїм одноліткам з Донбасу на 20-метровому ватмані, який також відправили з гуманітаркою.

Теги: