Після дворічної паузи державні кошти нарешті прийдуть на Волинське Полісся - Степан Івахів

7 Вересень, 2016 - 10:02

У 2014 році Верховна Рада сформувала новий Кабінет Міністрів, який одразу взявся за скорочення всіх державних програм, щоб Україна не збанкрутувала. Потім Росія розпочала бойові дії на сході України, тож в 2015 році також довелося всі державні програми мінімізувати, залишаючи лише ті, від яких залежить життєдіяльність країни.

Про будь-які видатки з державного бюджету на ремонти сільських шкіл, садочків чи лікарень взагалі не йшлося упродовж двох років. Всі ремонтні, будівельні та відновлювальні роботи, які здійснювалися в Старовижівському, Ратнівському, Шацькому, Ковельському районах та м.Ковель, фінансувалися або з благодійного фонду заступника голови депутатської групи "Воля народу" Степана Івахіва «Патріоти Волині», або з місцевих бюджетів.

У 2016 році нарешті Кабінет Міністрів України відновив фінансування програм Фонду регіонального розвитку та програми соціально-економічного розвитку місцевих громад. Але поставили чіткі вимоги – для отримання коштів на будівництво чи ремонт об’єктів територіальна громада повинна мати проектно-кошторисну документацію, експертизу, часткове фінансування з місцевих бюджетів, а головне – будівництво має бути завершено в 2016 році.

«Як тільки стали відомі всі вимоги Кабміну, ми з командою одразу взялися до роботи, - згадує Степан Івахів. - Для того, щоб все вдалося і кошти прийшли на Волинь, потрібна була злагоджена робота офісу народного депутата, облдержадміністрації, районних адміністрацій та місцевих рад. Якби хоч одна ланка цього ланцюга не спрацювала, про державні кошти можна було б забути. Але завдяки злагодженій роботі нам вдалося вперше за 3 роки залучити державні кошти на округ», - зазначає народний депутат.

Постановою Кабінету Міністрів передбачено кошти з Фонду регіонального розвитку на Волинську область у розмірі 58 516,274 тис. гривень.

З цих коштів на виборчому окрузі Степана Івахіва будуть профінансовані наступні об’єкти:

– капітальний ремонт дитячого садочка у с. Колодяжне Ковельського району – 5 млн. 208 тис. грн;

– добудова спортивного комплексу в спеціальній школі-інтернаті у смт. Заболоття Ратнівського району - 6 млн. 634 тис. грн;

– реконструкція центру розвитку дитини корекційного спрямування у с. Якушів Ратнівського району – 1млн. 231 тис. грн;

– реконструкція під дошкільний навчальний заклад приміщення інтернату у с. Кримне Старовижівського району – 3 млн. 262 тис. грн;

– будівництво загальноосвітньої школи у с. Білин Ковельського району – 19 млн. 903 тис. грн.

Іншою постановою Кабінету Міністрів передбачено виділення на Волинську область ще 48 520, 883 тис. грн як субвенції місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток територій.
У виборчому окрузі Степана Івахіва до фінансування як субвенція з державного бюджету належать наступні об’єкти:

• капітальний ремонт дитячого навчального закладу в с. Уховецьк Ковельського району - 2 млн. 177 тис. грн;

• капітальний ремонт покрівлі НВК ЗОШ І-ІІ ступеню – дитячий садок в с. Язавні Ратнівського району - 986 тис. грн;

• капітальний ремонт частини даху загальноосвітньої школи в с. Гута Ратнівського району – 1 млн. 370 тис. грн;

• капітальний ремонт покрівлі дошкільного навчального закладу у смт. Заболоття Ратнівського району - 350 тис. грн;

• реконструкція шатрової покрівлі Центральної районної лікарні в смт. Стара Вижівка - 990 тис. грн;

• реконструкція приміщення інтернату ЗОШ І-ІІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с. Сереховичі Старовижівського району - 4 млн. 653 тис. грн;

• капітальний ремонт фасаду комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 14» у м. Ковель – 1 млн. 499 тис. грн.

«Я дякую всім, хто кілька місяців працював заради того, щоб державні кошти нарешті потрапили на Волинь. Разом ми зробили добру справу, і я переконаний, що зробимо ще більше», - підсумував Степан Івахів.

Теги: