Пограбовані гімназії отримали від Віктора Развадовського сучасні телевізори

4 Лютий, 2016 - 13:40

Металопластикові вікна хоч і добре утримують тепло в приміщенні, однак проти незаконного проникнення виявилися ненадійними - легко піддаються зловмисникам. У цьому нещодавно переконалися педагоги та учні загальноосвітніх закладів у Житомирському районі. Так, невідомі особи без проблем проникли через такі віконні блоки до аудиторій класів Озерненської та Новогуйвинської гімназій і винесли з них плазмові телевізори й іншу техніку.

Коли учні початкових класів дізналися про крадіжку, слізно плакали. Адже телевізор у Новогуйвинському придбавався за кошти їх батьків, а в Озерному маленьким пізнайкам він дістався завдячуючи їх народному депутатові.

Довідавшись із засобів масової інформації про сльози дітей та збитки, завдані грабіжниками, представник депутатської групи "Воля народу" Віктор Развадовський не вагаючись вирішив допомогти школярам. Уже через кілька днів його помічник-консультант Віктор Джигірей та депутат Житомирської райради Василь Стах привезли від народного обранця гімназіям новенькі 39-ти дюймові телевізори польського виробництва "МANTA". До того ж оснащені україномовним меню.

"Протягом 2014-2015 років уже понад шістдесят тисяч Віктором Развадовським виділено для зміцнення навчально-матеріальної бази Озерненської гімназії. Це - і учнівські меблі, і технічні засоби навчання", - повідав директор навчального закладу Анатолій Власюк.

"Було дуже боляче від того, що сьогодні - у такий скрутний час - батьки знаходять кошти, складаючи копійку до копійки, щоб зробити навчальний процес своїх дітей сучасним, змістовним, цікавим, результативним, знайшлися люди, у яких серце не защемило зайти до дітей в освітній храм та забрати те, без чого життя школи не можливе. Щиросердне спасибі нашому народному депутатові за оперативність у поновлені викраденого. Коли дітки повернуться до школи (після карантину, - авт.), для них подарунок Віктора Йосиповича, без перебільшення, виявиться незабутнім приємним сюрпризом", - переконана вчитель Новогуйвинської гімназії Ольга Костюк.

Аби запобігти подібним крадіжкам в майбутньому, навчальні заклади вдалися до встановлення на вікнах зламостійкої фурнітури та замків на ручках.

http://ruporzt.com.ua/topnews/74453-zhitomirskiy-rayon-pograbovan-gmnazy...