П’ятеро нардепів від Житомирщини хочуть, щоб ми платили пеню за борги по «комуналці»

4 Лютий, 2016 - 13:15

П’ятеро народних депутатів від Житомирської області 2 лютого підтримали проект закону, який дозволить стягувати пеню за несвоєчасну оплату житлово-комунальних послуг.

«За» проголосували Володимир Арешонков, Павло Дзюблик, Вадим Кривенко, Борислав Розенблат та Олександр Ревега. Натомість не голосували Володимир Литвин, Віктор Развадовський (депутатська група "Воля народу") та Юрій Павленко.

П’ятеро наших нардепів разом зі своїми колегами 242 голосами прийняли за основу проект Закону «Про житлово-комунальні послуги». 

Так, згідно з документом, за несвоєчасну оплату «комуналки» споживача зобов'яжуть платити пеню не вище 0,1% за кожен день прострочки від обсягу боргу. Розмір пені встановлюватиме договір, а її загальний обсяг не повинен перевищувати суми боргу. Законопроект також передбачає, що житлово-комунальні послуги будуть надаватися виключно на договірних засадах.

З такими успіхами цей геніальний депутатський винахід успішно пройде і наступні читання та стане повноцінним законом.

Очевидно, законодавці мають намір влаштувати нам черговий неприємний сюрприз. На фоні зубожіння населення та зростання цін і тарифів нас будуть обкладати ще й пенею. Прикро, що аж п’ятеро депутатів Верховної Ради, яким ми довірилися і віддали свої голоси, прирікають не лише жителів Житомирщини, а й всіх громадян України на злидні.

Нардепів не цікавить, чи вистачає на їжу пенсіонерам чи за що годують, одягають та взувають дітей матері-одиначки. Якщо ви вчасно не заплатили за воду, тепло і вивіз сміття, бо хворіли, перебували у відрядженні чи у відпустці – всеодно з вас стягнуть пеню.

П’ятеро наших житомирських народних депутатів зовсім не дбають про народ і забули, завдяки кому вони потрапили у касту 450-ти недоторканих щасливчиків.

http://zhitomir-online.com/top_news/48447-pyatero-nardepiv-vid-zhytomyrs...