Рідні волинських бійців відвідали їх на Миколаївщині

10 Червень, 2014 - 12:24

Волинські матері та дружини військовослужбовців 51-ї окремої механізованої бригади з Рожищенського, Луцького, Локачинського, Турійського та Горохівського району відвідали своїх чоловіків та синів на місці дислокації у Миколаївській області – на військовому полігоні Широкий Лан. Ініціював поїздку народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Сергій Мартиняк на прохання рідних військовослужбовців.

Не близький шлях, у 900 кілометрів довелось подолами волинянам, аби побачити своїх змужнілих чоловіків та синів після двомісячної розлуки. Після подій, які довелося пережити цим воякам під Волновахою, їм дуже потрібна була підтримка рідних людей, тому жінки не стримували сліз від радості зустрічі.

Рідні військовиків мали можливість разом пробути півдня, оглянути умови проживання солдатів і переконатись у тому, що наразі життю мобілізованих ніщо не загрожує.

Зустрів «делегацію» на полігоні Широкий Лан підполковник, заступник командира військ ОК «Північ»  по роботі з особовим складом Володимир Яцентюк, якого приємно здивував візит волинян.

Він запевнив, що до 14 червня вся бригада, а це понад чотири тисячі солдат, буде перебувати на території полігону. Весь цей час мобілізовані проходитимуть медичну комісію, а також бойові злагодження, основна мета яких - «підвищення професійних навиків військового мистецтва, формування військових підрозділів та підготовка солдат до бойових завдань», - наголосив Володимир Яцентюк. Натомість подальші дії поки що невідомі. Все, зі слів підполковника, залежатиме від указу Президента.

Делегація з Волині привезла солдатам харчі та засоби першої необхідності, матері та дружини – домашні смаколики.

Разом з тим, помічник народного депутата України Сергія Мартиняка Олександр Пиза передав командуванню полігону Широкий Лан заяви на демобілізацію півсотні військовозобов’язаних волинян із 51-ої ОМБ, які підготував Волинський обласний військовий комісаріат. Оскільки комісаріат визнає, що під час мобілізації мали місце певні недопрацювання, а тому до війська потрапили усі, незважаючи на здоров’я та сімейний стан. Командування миколаївського полігону пообіцяло розглянути заяви та зробити висновки.

Крім того, вже почали формуватись списки військових, які мають трьох і більше дітей. Їх теж обіцяють демобілізувати.

Теги: