Романів відсвяткував 820-річчя

11 Липень, 2016 - 15:24

Такої кількості відвідувачів площа Єдності селища міського типу Романів, найпевніше, ще не збирала. І це попри те, що майже весь день у ньому дощило, внаслідок чого, через залиття водою музичної апаратури, довелося на певний час відкласти початок концерту. За оперативною інформацією, там було понад десять тисяч людей. А Олег Винник, який немало побачив у своєму житті, у тому числі й за межами України, зауважив: мені казали, що на концерт прийде десь сім тисяч; але їх тут щонайменше удвічі більше. Затим він попросив вибачення у присутніх за те, що через технічні причини вперше в його житті змушений розпочати свій виступ з затримкою.

"Поява в Романові з концертним вітанням для жителів та гостей нашого населеного пункту відомого українського співака, композитора та автора пісень Олега Винника - заслуга народного депутата України Віктора Развадовського, який уже звично відгукнувся на звернення своїх земляків, прихильників таланту цього вокаліста, та перетворив їхні мрії на реальність", - повідомив представникамселищний голова Анатолій Іщук.

Розпочалася ж офіційна частина святкування Дня Романова урочистою ходою від приміщення мерії до центру селища у супроводі оркестру районного Будинку культури, вітальною промовою селищного голови, керівництва Романівського району, виступами учасниць студії "МакРус", народного вокального ансамблю "Сузір'я", тріо "Росава", дитячих вокальних і хореографічних колективів, пригощанням присутніх на заході шести кілограмовим короваєм, врученням дипломів, подарунків тощо відомим жителям і гостям населеного пункту. Зокрема, Почесним громадянином Романова було визнано настоятеля римо-католицької парафії Святого Станіслава Рішарда Дзюбу, який наразі перебуває в Республіці Польща, куди на оздоровлення повіз романівських дітей.
По периметру площі Єдності цього дня функціонували різноманітні дитячі ігрові атракціони, виставка-ярмарок народних умільці та об'єкти роздрібної торгівлі