Сергій Лабазюк привітав подолян з 70-ю річницею визволення від фашистів

21 Березень, 2014 - 20:36

У м. Волочиському пройшли заходи, приурочені 70-й річниці визволення краю від німецько-фашистських загарбників. Народний депутат України Сергій Лабазюк привітав ветеранів і подякував їм «за чисте та мирне небо».

«Ми повинні свято берегти і передавати наступним поколінням пам'ять і шанобливе ставлення до ветеранів, які ціною свого життя відстояли свободу для нас», - зазначив нардеп під час свого виступу. Разом з усіма С. Лабазюк поклав квіти до пам’ятника воїнам-визволителям у центрі міста, а також вручив ветеранам вітальні листівки та квіти.

Після урочистостей ветеранів війни та гостей свята пригощали смачним кулішом з польової кухні.

З 6 по 23 березня 1944 року бійці Радянської Армії здійснили воістину ратний подвиг – повністю очистили територію нинішнього Волочиського району від злочинної окупаційної влади фашистів. 17 березня 1944 року м. Волочиськ було визволено від німецьких окупантів частинами 10-го Гвардійського Червонопрапорного орденів Суворова і Кутузова Уральсько-Львівського добровольчого танкового корпусу і 18-ї Гвардійської стрілецької дивізії. Територія району остаточно була звільнена 23 березня 1944 року. В боях за визволення Волочиська загинуло 427 солдатів і офіцерів радянської армії, а за визволення району - 1684 чоловіки.

Під час урочистостей у Хмельницькому районі від імені народного депутата ветеранів привітав його помічник Сергій Янчук. Ветеранів (у с. Малиничі) пригощали польовим кулішем та дарували квіти і листівки.

Герої війни с. Бахматівці отримали від народного депутата дорогоцінні подарунки.

Теги: