Сергій Лабазюк відстояв виділення 11 млн грн на розвиток округу

16 Серпень, 2016 - 13:01

Поки у Верховній Раді канікули – народний депутат із групи "Воля народу" Сергій Лабазюк продовжує зустрічатися із громадою свого округу №188. Днями він побував у кількох селах Волочиського та Хмельницького районів. Зокрема Кушнирівка, Клинини,  Рябіївка, Гнатівці, Моломолинці та Аркадіївці.

«Для мене, як для депутата-мажоритарника, мій головний дороговказ – мої виборці, мої земляки. Тому як і обіцяв на перших виборах -  постійно разом зі своєю громадою, продовжую  відкрито спілкуватися  зі своїми виборцями, звітувати перед ними. Це звіт про пророблену мною роботу, подальші плани  в законодавчому напрямку та на окрузі», - зазначив С. Лабазюк.

За його словами, саме «живе» спілкування з людьми допомагає максимально розібратися в проблемах на окрузі й спільно шукати шляхи для їх вирішення. І хоч у селах зараз гаряча пора – на зустрічі з депутатом приходять сотні подолян.

Адже вже з літа більшість подолян думають про те, що чекає на них восени та взимку. Саме тема тарифів і можливості сплати за комунальні послуги стала однією з головних тем під час останніх зустрічей.

За словами нардепа, іншого виходу, ніж переглядати тарифи в бік їх зниження - немає.

«Потрібно зняти соціальну напругу серед людей. На комуналку українці мають витрачати не більше 15% свого сукупного доходу. Такі зміни потрібні і ми їх маємо вимагати і відстоювати на всіх рівнях», - наголосив нардеп.

Не менш чутлива проблема для подолян - ситуація з питною водою в криницях. Через посушливу погоду вона продовжує зникати з криниць селян. За словами Сергія Лабазюка, в цій ситуації першочергове завдання - підготувати проектно-кошторисну документацію, аби допомогти людям з вирішенням проблеми.

Сергій Лабазюк також зазначив детально вивчає і знає проблеми кожного населеного пункту округу. Саме тому субвенції з Державного бюджету України, які вдалося відстояти на рівні Кабінету Міністрів, будуть спрямовані на вирішення нагальних і першочергових проблем округу №188. «Також будемо інспектувати хід робіт кожного об’єкту та освоєння державних коштів в окрузі», - сказав він.

Уряд врахував Сергія Лабазюка  і виділив понад 11 мільйонів гривень на соціально-економічний розвиток його виборчого округу № 188, до якого входять Хмельницький та Волочиський райони, а також місто Волочиськ та частина обласного центру. Кабмін затвердив відповідну постанову щодо виділення цих коштів.

Теги: