Сергій Лабазюк забезпечив сучасне обладнання для Хмельницького перенатального центру

30 Листопад, 2016 - 11:38

Для безпеки майбутніх матерів та здоров’я новонароджених малят народний депутат із групи "Воля народу" Сергій Лабазюк і його благодійний фонд «Ми поруч» продовжує підтримувати медичні установи. Цього разу допомогу надали для Хмельницького міського перенатального центру.

Два надсучасні Фітальні монітори відтепер працюватимуть у двох відділеннях – жіночої консультації №1 та відділення патології вагітних перенатального центру. Лікарі зазначають, це покращить кваліфікований догляд за породіллею.

«Ми дійсно потребували такого обладнання, адже воно дає змогу слідкувати за внутрішньоутробними та кардіо процесами як у матері, так і в немовляти» - зазначила старший акушер жіночої консультації № 1 Хмельницького міського перенатального центру Ярослава Тарасюк.

Аби закупити Фітальні монітори, у благодійному фонді Сергія Лабазюка виділили  200 тис. грн. Що, як переконує головний лікар центру, і дало змогу придбати апарати для медичних маніпуляцій.

«Ми вдячні благодійному фонду народного депутата Сергія Лабазюка «Ми поруч» за таке необхідне нам обладнання. Це дасть нам можливість краще надавати медичну допомогу породіллям та контролювати усі процеси при пологах», - зазначив головний лікар перенатального центру Андрій Ропатан.

Теги: