Степан Івахів допоможе молоді прикрастити мости Ковеля українськими прапорами

23 Червень, 2014 - 10:47

За декілька днів на Волині ковельські мости прикрасять синьо-жовтими стягами, анонсував народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна", ініціатор кампанії «Український прапор - кожному патріотові» Степан Івахів. Про це він написав на своїй сторінці у facebook.

"Нещодавно до мене звернулися кілька громадських організацій з чудовою ідеєю – прикрасити українськими прапорами мости міста залізничників. Молоді ковельчани таким чином хочуть показати, що Ковель – це справжнє українське місто і що ковельські солдати на сході відстоюють не лише Донбас, але й Ковель, Київ, Бердичів, Тернопіль, Мелітополь - усю Україну вцілому. Із задоволенням відгукуюсь на цю пропозицію! За кілька днів молодь Ковельщини отримає ці прапори та вже в четвер, 26 червня, зможе прикрасити ними ковельські мости. Впевнений, що вийде дуже красиво", - наголосив він.

Також С.Івахів відзначив, що у рамках кампанії «Український прапор - кожному патріотові» всього за два дні помічники народного депутата безкоштовно передали 350 великих українських прапорів. "Отримати стяг не складало труднощів, якщо ти: - патріот України та свого рідного міста; - маєш намір повісити прапор у себе на вікні чи балконі, щоб всі люди його бачили", - зауважив політик.

 

Теги: