Степан Івахів: "Ми маємо показати єдність"

23 Квітень, 2014 - 17:10

Мешканці сіл Пехи, Мельники та Острів'я Шацького району Волинської області 22 квітня мали змогу особисто поспілкуватися із народним депутатом Степаном Івахівим під час його робочої поїздки по 21 виборчому округу.

На зустріч з народним депутатом люди готувалися завчасно. "Зранку поробили всі справи та пішли на зустріч до нашого депутата", - розповідає Марія з села Пехи Самійличинської сільської ради Шацького району. - Бо люди хочуть почути з перших вуст про те, що насправді сьогодні відбувається в країні”. 

Шачани кажуть, - мовляв, у газетах пишуть багато, але почути точку зору  людини, яка безпосередньо бере участь в головних політичних подіях у державі значно важливіше. 
"В цьому сенсі наші цілі збігаються - я також хочу почути від вас особисто оцінку того, що відбувається в країні",  - звернувся до людей Степан Івахів, повідомляє Слово Волині.

Головним питанням, яке турбує сьогодні людей, - це імовірність війни з Росією. Всі люди, незалежно від того, в якій частині України живуть та якою мовою говорять, хочуть лише миру. "На мою думку -  війни не буде, - каже  народний депутат. - Але для того, щоб її не було напевне, ми маємо показати агресору, що єдині, і що в нас є можливість дати відсіч”. 

Проте, незважаючи на постійну напругу в країні, люди на волинському Поліссі дуже пильно стежать за всім, що відбувається в Кабміні та Верховній Раді. Шачан дуже обурює, що депутати нормально працювали лише два тижні після втечі Януковича. А тепер знову почалися балачки, популізм та чисельні зриви голосувань важливих для народу законопроектів.

Багато запитань в людей і до Уряду. Волинянам не зрозуміло, як певні міністерські крісла зайняли люди без досвіду, але за партійною квотою. Чому нова влада не дотрималась власної обіцянки - до виконавчої влади залучати тільки фахівців, а не політиків? Степан Івахів погодився з думкою шачан, бо й сам неодноразово заявляв про неприпустимість давати державні посади політикам. А щодо діяльності парламенту, то позиція Івахіва чітка: "Якщо Верховна Рада й надалі буде так погано працювати, якщо політичні сили продовжуватимуть торгуватися за преференції, то таку Верховну Раду слід розпустити".

Теги: