Степан Івахів: «Найбільш позитивне – це спілкування з людьми»

10 Березень, 2016 - 09:10

Заступник голови депутатської групи «Воля народу» Степан Івахів під час візиту на Волинь провів зустрічі з мешканцями сіл області. Земляки поділилися з депутатом наболілими проблемами, а також думками щодо подій у країні. За словами депутата, найбільше людей сьогодні турбує питання погіршення рівня життя – здорожчання тарифів, зростання цін, відсутність соціальних гарантій. Часто селяни самі пропонують шляхи виходу з кризи, як то зміна уряду чи покращення роботи Верховної Ради.

Жителі села Тур Ратнівського району вимагають від влади нарешті провести індексацію пенсій. За їхніми словами, сьогодні замість мінімальної пенсії держава платить лише 949 гривень. Інше питання, яке справедливо турбує селян – хто допустив таке здорожчання електроенергії, коли в нас її так багато, що її хочуть продавати за кордон?

Чимало критики з уст волинян звучить і на адресу парламенту. Людям важко дивитися, як безвідповідально ставляться до своєї роботи народні обранці. Тому й звучали заклики зменшити кількість депутатів Верхової Ради до 150 і нарешті позбутися депутатської недоторканості.

Невдоволення волинян розділяє і сам Степан Івахів. «Якщо порівняти питання, що турбують людей, і тематику законопроектів, які виносяться на розгляд сесії парламенту, стає одразу зрозуміло, що це дві різні реальності, – говорить він. – Сьогодні люди краще за будь-яку статистику, краще за будь-якого урядовця розкажуть про справжній стан речей в країні».

Обурені волиняни і тим, що в непростий час економічної кризи держава не дотримується своїх соціальних зобов’язань. Зокрема, щодо перевезення пільговиків та безкоштовного харчування дітей 1-4 класів у школі. «Передайте там всій владі, що ми не хочемо просити. Ми хочемо чесно заробити. Ми не чекаємо від держави подарунків, але вимагаємо, щоб влада створювала умови для розвитку», – наголосили жителі села Замшани Ратнівського району.

Незважаючи на складність питань, Степан Івахів вважає зустрічі з жителями округу головною складовою своєї роботи. «Спілкування з людьми – це найбільш позитивна частина роботи народного депутата. Потрібно лише день посидіти в сесійній залі, щоб це зрозуміти», – говорить він.

Теги: