Степан Івахів відвідав Ковельщину

1 Квітень, 2014 - 12:31

Відвідувати кожне село 21 виборчого округу - таке завдання свого часу поставив собі народний депутат України Степан Петрович Івахів. У 2013 році він провів понад 100 зустрічей і наразі продовжує відвідувати села округу та зустрічатися зі своїми виборцями. Останній день березня народний обранець провів у Ковельському районі.

Поспілкуватися зі своїм народним депутатом мали змогу жителі села Бруховичі (Голобська селищна рада), села Жмудче (Поповичівська с/р) та села Кухарі (Велицька с/р). Степан Івахів розповів волинянам про результати своєї діяльності, про роботу депутатської групи "Суверенна європейська Україна", про поточну економічну та політичну ситуацію в країні. Але на всіх без винятку зустрічах люди питали про те, що тривожить сьогодні найбільше - чи буде війна?

"Переконаний, що війни між Росією та Україною не буде, - ні  я,  ні ви не хочемо відправляти наших дітей воювати, - прокоментував Степан Івахів. -   Проте якщо хтось все ж вирішить прийти зі зброєю на нашу землю — у нас не буде іншого вибору, як у відповідь теж брати зброю та боронити нашу країну. І я, сержант Івахів, знову одягну військову форму та піду на передову", - підсумував народний депутат.

Так, на майже півтори години в кожному з сіл  люди забували про свої буденні весняні клопоти й засипали свого народного депутата питаннями про те, що ж сьогодні відбувається в країні. Чому здали Крим? Коли він повернеться до України? Куди дивився патріарх Кирил, коли російські загарбники зривали хрестики з ший наших бійців? Як можна допомогти нашим військам на сході? 

Ось такими складними питаннями живе сьогодні волинське Полісся. Під час останньої зустрічі вирішили доручити депутатові Івахіву поїхати на Харківщину та налагодити там постачання допомоги від волинян. А в селі Бруховичі доручили своєму нардепові допомогти із розміщенням кримських татар на Шацьких озерах.

Розповів народний депутат і про антикризові закони 27 березня.  Люди з розумінням поставились до необхідності урізання пільг та збільшення тарифів на послуги ЖКГ. Дуже схвально оцінили волиняни й плани Уряду щодо розпродажу державних дач та автівок, а також стосовно звільнення 24 тисяч чиновників. Але, на думку людей, цього не достатньо. Повна люстрація влади на всіх рівнях! Це головна вимога, яка лунала на кожній зустрічі. 

А наостанку виборці доручили Степанові Івахіву кілька завдань щодо голосування в Раді. Так, волинські селяни просили свого народного депутата посприяти , аби якнайшвидше прийняли закон про скасування техогляду сільгосптехніки,  про спадщину, про спрощену процедуру оформлення права на землю. Волинський нардеп запевнив селян, що ці питання вже давно обговорюються у Верховній Раді та мають всі шанси найближчим часом бути проголосованими, і вже на наступній зустрічі народний депутат зможе про це перед ними прозвітувати.

Слово Волині

Теги: