Степана Івахіва визнано меценатом року у Ковелі

7 Липень, 2015 - 11:44

Традиційно у Ковелі, що на Волині, проводиться щорічний конкурс до Дня міста. За результатами роботи організаційний комітет цьогоріч визначив переможців  у номінаціях: «Найкраще озелення балкону», «Найкращий благоустрій прибудинкової території», «Юний талант року»,  «Громадський діяч року», «Меценат року». 

Переможцем у номінації «Меценат року» визнано народного депутата із групи "Воля народу" Степана Івахіва. Цього року за сприяння  Благодійного фонду Степана Івахіва «Патріоти Волині» було збудовано сучасні спортивні майданчики з штучним покриттям у ЗОШ №№2, 7 та 12.  Проводяться роботи з реконструкції ДНЗ №14. Навчальні заклади міста отримали вагому матеріальну підтримку. Фонд подарував їм комп’ютери, техніку, спортивне обладнання. Був придбаний автомобіль для Ковельського промислово- економічного коледжу. 

Проведено реконструкцію фасаду Ковельської вузлової лікарні та надано спеціалізоване медичне обладнання для лікувальних установ міста. 

За підтримки Степана Івахіва встановлено 15 дитячих  майданчиків та обладнано 9 автобусних зупинок. Постійну допомогу від фонду отримують мешканці багатоквартирних житлових будинків. Загалом у розвиток міста Ковеля Степан Петрович впродовж року спрямував понад 8 мільйонів гривень. Почесну нагороду отримав помічник народного депутата Денис П’ятигорець.

І уже за доброю традицією вчетверте Степан Івахів на День міста  передає ковельчанам сертифікат на певну суму. Нині Ковелю депутат подарував два мільйони гривень на будівництво набережної Героїв.

Теги: