Треба дякувати людям за те, що вони терплять таку владу – Віктор Развадовський

18 Квітень, 2016 - 10:00

Народний депутат України, член групи «Воля народу» Віктор Развадовський провів прийом громадян у селищі Романів Житомирської області. 

«Мої зустрічі з виборцями майже не відрізняються між собою, – зазначив народний депутат. – Проблеми у жителів різних сіл здебільшого одні і ті ж самі. Гадаю, перед прийняттям того чи іншого рішення усі депутати, як і чиновники мали би спілкуватися зі своїми співвітчизниками та робити відповідні висновки».

Серед питань, з якими зверталися жителі селища, – виділення фінансової допомоги на ремонт дахів, газифікацію та відновлення після пожежі житла, поліпшення матеріальної бази освітніх, медичних та культурних об'єктів, недопущення їх закриття і навіть ліквідація випадково виявлених на городі одного з жителів районного центру восьми мішків отрутохімікатів. Як вважають романівці, хімікати ймовірно потрапили зі складу, який для їх зберігання був збудований неподалік ще у 50-х роках минулого століття. Кілька років тому Віктор Развадовський вже організовував вивезення отрутохімікатів з території свого виборчого округу на утилізацію до Польщі. Тож тепер жителі селища знову сподіваються на його допомогу в нейтралізації небезпечної знахідки.

Як і у всій Україні, на Житомирщині люди гостро відчувають нестачу робочих місць, жаліються на низькі зарплати та мізерні пенсії, здорожчання медикаментів, через неспроможність придбати які перебування в лікувальних закладах втрачає сенс, стрімкий ріст вартості житлово-комунальних послуг. «На жаль, громадяни України – на межі виживання, і рівень їхнього життя продовжує погіршуватися, – вважає Віктор Развадовський. – Треба подякувати людям за те, що вони терплять таку владу".