Твори добро, щоб кращим став цей світ

4 Лютий, 2016 - 13:35

Добро - найцінніший скарб. Якщо будеш сам творити добро – воно тобі й вернеться, і чим більше ти зробиш людям добра, тим багатшим станеш. Отже, поспішайте робити добро!

Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хто навіки збудував прекрасні архітектурні споруди, хто створив чудові художні полотна, хто був покликаний навчати і виховувати, а хто своєю повсякденною працею, звичайною і водночас такою потрібною, вносив свій внесок у швидкоплинний потік життя. І всі ці люди в усі часи творили добро — добро для кожного, добро для всіх, добро для народу. Таких людей раніше називали доброчинниками, благодійниками, меценатами, а зараз спонсорами.

Нормальна робота школи, особливо її матеріально-технічне забезпечення, в сучасних умовах неможливе без спонсорської підтримки. Не є виключенням і наша школа. Адже діти– наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.

Це добре розуміє народний депутат України, представник депутатської групи "Воля народу" Развадовський Віктор Йосипович. Одним зі свідчень цього стала реальна допомога школі. В часи інформаційного прогресу Сінгурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів залишилася без ноутбука, який вийшов з ладу. Важко уявити сучасний урок чи виховний захід без використання ІКТ, тому керівництвом школи, вчителями, батьківським комітетом та учнівським коллективом було прийнято рішення звернутися за допомогою до В. Й. Развадовського.

Народний депутат України швидко відреагував на прохання і подарував школі новий ноутбук.

Дякуємо Віктору Йосиповичу за підтримку, розуміння, небайдужість до проблем сільських шкіл. Бажаємо йому міцного здоров`я, довгих років життя, миру на нашій рідній землі.

Вчительський, батьківський та учнівський колективи Сінгурівської школи

http://silske.org/novunu/1212-tvori-dobro-schob-kraschim-stav-cey-svit.html