У Романові завдячуючи Віктору Развадовському з веж храму зазвучали електронні дзвони

1 Березень, 2016 - 11:00

З 28 лютого 2016 року щогодинно 17-ть раз на добу у смт Романів, що на Житомирщині, та на кілька кілометрів довкола нього лунатимуть дзвони та музичні композиції електронного годинника.

«У нас сьогодні дуже гарне свято: завдяки народному депутату Віктору Развадовському (група «Воля народу») у нашому храмі з'явилася колонна хресна дорога чотирьох євангелістів, комплекс із чашами для святої води й електронні дзвони із окремими гарними мелодіями на будні та різні святкові дні, які будуть чутні як у Романові, так і далеко за його межами. Люди дуже радіють цьому, адже, як вони зізнаються, тепер навіть на городах їм не потрібні будуть годинники, - повідав настоятель римсько-католицької парафії Св.Станіслава у Романові Рішард Дзюба. - Пан Віктор Развадовський має велику пошану від наших людей: він тут народився, тут похоронені його батьки, він це пам'ятає, сюди приїжджає і його серце не дозволяє йому пройти повз людину, яка потребує допомоги. Його серце є з нами, а наші серця є з ним».

Народний депутат під час спілкування із земляками після богослужіння поділився своїм баченням політичної та соціально-економічної ситуації в країні, відзвітував про власну депутатську діяльність, подякував їм за взаємну довіру та підтримку.

За щирість і чуйність до потреб інших та сумлінну працю у законодавчому органі України вдячні романівчани подарували Віктору Развадовському образ «Святе сімейство».