Віктор Развадовський: "Без сучасної армії з гідним соціальним захистом військових побудувати успішну Україну нереально"

18 Жовтень, 2016 - 15:47

На території Новогуйвинської селищної ради, що на Житомирщині, дислокується біля десятка військових частин та ДП "Житомирський бронетанковий завод". Тут практично кожен другий військовослужбовець є учасником АТО. Саме сюди у День захисника України до колишнього військового містечка Озерне прибув народний депутат із групи «Воля народу» Віктор Развадовський.

Парламентарій запевнив, що і надалі, наскільки вистачить здоров'я та можливостей, буде добросовісно виконувати взяті перед людьми і Батьківщиною зобов'язання.

А вже зроблено, відверто кажучи, не мало. Восени 2014 року найперше завдяки Віктору Развадовському, який вишукав десятки тисяч гривень на придбання водяних насосів, вдалося забезпечити мешканців Озерного водою та теплом. Постійну увагу та допомогу з його боку відчувають ДНЗ "Сонячний теремок" та Озерненська гімназія (на вирішення проблем якої тільки у поточному році за рахунок бюджетних та власних коштів парламентарія буде спрямовано біля 400 тис. грн.).

"Пригадую 1998 рік, коли я вперше потрапив до вашого містечка, на той час закритого гарнізону. Тоді тут перед вами я сказав і сьогодні повторюю: без сильної сучасної Армії з гідним соціальним захистом військових побудувати успішну незалежну Україну нереально, - наголосив Віктор Развадовський.

Опісля народний депутат передав кошти Новогуйвинському сільському голові на невідкладний поточний ремонт Озерненського 52 гарнізонного будинку офіцерів, закриття якого вдалося уникнути внаслідок депутатських клопотань парламентарія. 

Приємним сюрпризом для учасників святкування в смт Озерне від Віктора Развадовського став концертний виступ його бойових побратимів - артистів популярного та неперевершеного у жанрі військово-патріотичної пісні гурту "Контингент".