Віктор Развадовський передав медзакладам 225 глюкометрів, 16 електрокардіографів та понад сто комплектів уніформи

16 Червень, 2014 - 10:21

Уже традиційно до Дня медичного працівника народний депутат Віктор Развадовський (група «Суверенна європейська Україна») не лише щиро вітає ескулапів з їх професійним святом, висловлює їм безмежну вдячність за чуйні серця, врятовані життя, повернуту пацієнтам віру в одужання, бажає гарного настрою, міцного здоров’я, достатку, здійснення мрій і сподівань, незрадливої вдачі та заслуженої поваги від людей, а й намагається максимально підвищити їх можливості у наданні якісної медичної допомоги.

Задля цього минулого тижня народний обранець організував та забезпечив передачу за позабюджетні кошти лікувальним установам первинного-третинного рівнів Житомирського, Романівського, Любарського, Чуднівського районів і м. Житомира 16-ти сучасних електрокардіографів Heaco 100G, 225-ти глюкометрів Longevita та по 11250 ланцетів і тест-смужок до них. Крім цього працівники служби швидкої медичної допомоги цих територіально-адміністративних одиниць отримають 102 комплекти уніформи.

Це означає, що тепер, внаслідок забезпечення великобританськими портативними сертифікованими за міжнародними стандартами глюкометрами усіх фельдшерських, фельдшерсько-акушерських пунктів та амбулаторій, навіть у найвіддаленішому від райцентру сільському населеному пункті хворі на цукровий діабет отримали змогу стежити за рівнем глюкози у своїй крові, вживати лікувальних заходів для компенсації порушень вуглеводного обміну. А у низці таких сіл, селищ як Висока Піч, Озерне, Новогуйвинське Житомирського та інших районів, як було наголошено, через сучасні імпортні абсолютно безпечні електронні електрокардіографи люди можуть отримати графічний опис активності серця (ЕКГ) і навіть автоматичний попередній діагноз.

Дане обладнання, запевнили лікарі центральних районних, обласної і Житомирської міської дитячих лікарень, протитуберкульозного та наркологічного диспансерів, психлікарні, Житомирської ЦМЛ №2..., медичним закладам вкрай потрібне та використовуватиметься із стовідсотковим завантаженням цілодобово.

За активу участь у розвитку регіону, громадську позицію, тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування та меценатство слова щирої вдячності Віктору Развадовському під час урочистостей з нагоди професійного свята медичних працівників висловили представники галузі охорони здоров'я та керівники місцевих органів влади.