Віктор Развадовський: «Ситуація, за якої більша частина народу не може вижити без субсидій, для мене є неприйнятною»

1 Серпень, 2016 - 09:07

Під час перебування у 67 Чуднівському мажоритарному виборчому окрузі в розмові із представниками ЗМІ Житомирщини представник депутатської групи «Воля народу» Віктор Развадовський повідомив, що добився мільйонних субвенцій з Держбюджету для вирішення проблемних питань своїх виборців.

"Ці 12 мільйонів гривень, як зараз модно казати, - перший транш. До завершення поточного року маю намір домогтися виділення на свій виборчий округ 26-ть мільйонів гривень. Як і обіцяв своїм виборцям, намагаюся не лише сумлінною законотворчою діяльністю, а й відстоюванням їх соціально-економічних інтересів у найвищих київських кабінетах вирішувати проблемні питання земляків", - прокоментував постанову КМУ №395 народний депутат.

Відповідно до вказаного рішення уряду, з Державного бюджету України місцевим бюджетам Житомирського, Любарського, Романівського та Чуднівського районів нещодавно було виділено кошти на ремонти доріг, приміщень загальноосвітніх шкіл, дошкільних та позашкільних навчально-виховних закладів, відділень цетральних районних лікарень, амбулаторій загальної практики сімейної медицини, фельшерсько-акушерських пунктів, сільських клубів, систем водозабезпечення та водовідведення, газифікацію населених пунктів тощо.

Зокрема, у Житомирському районі 100 тис. грн. буде спрямовано на капітальний ремонт системи опалення та утеплення фасаду Високопічської школи мистецтв; 100 тис. грн. - на придбання меблів та посуду для Березівського дошкільного навчального закладу "Веселка" (с. Березівка, військове містечко- 115); 150 тис. грн. - на капітальний ремонт даху Березинської ЗОШ І ст.; по 50 тис. грн. - заміну віконних блоків Коднянської ЗОШ І-ІІІ ст.ст. та Новогуйвинської гімназії; 75 тис. грн. - на капітальний ремонт даху будівлі АЗПСМ в с. Левків; 100 тис. грн. - на облаштування внутрішніх санвузлів Ліщинської ЗОШ І-ІІІ ст.ст.; 100 тис. грн. - на ремонт даху Озерненської гімназії; 125 тис. грн. - на реконструкцію даху Сінгурівської ЗОШ І-ІІІ ст.ст.; 50 тис. грн. - на поточний ремонт приміщення ФАПу у с. Слобода-Селець; 65 тис. грн. - заміну віконних блоків у Троянівській ЗОШ І-ІІІ ст.ст. та 35 тис. грн. - на завершення ремонтних робіт по введенню в експлуатацію приміщення кухні Троянівського ДНЗ.

Крім цього, як йдеться у письмовій відповіді Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана на звернення народного депутата Віктора Развадовського, за кошти Державного бюджету на перехресті Гуйва-Новогуйвинське дороги міжнародного значення М-21 Житомир - Могилів-Подільський цього року буде замінено ламповий світлофор на світлодіодний, проведено ремонт автозупинок, а перед пішохідними переходами нанесуть шумові полоси.

Наголосивши на тому, що зараз не час гудити один одного, народний обранець закликав представників влади відмовитися від розмов заради розмов про децентралізацію, а реально розширити управлінські повноваження органів місцевого самоврядування та передати більше фінансових ресурсів на місця; думати та вживати заходів щодо покращення життя людей, переважна більшість яких, особливо у сільській місцевості, перебуває на межі виживання.

"Виділення субвенції місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток територій в умовах оборонної для України війни, - безумовно позитивний вчинок уряду. Однак, правда і те, що громадяни країни небезпідставно чекають від влади підняття розміру пенсій і зарплат, зниження вартості житлово-комунальних послуг. Ситуація, за якої більша частина представників нашого суспільства не спроможна самотужки - без субсидій - забезпечити собі прожитковий мінімум, для мене є неприйнятною. Вище керівництво країни, зважаючи на всю складність сьогодення, зобов'язане забезпечити своїм співвітчизникам гідну оплату праці та прозоре формування цін на товари і послуги. І тоді всі побачать: наш народ вміє розумно розпоряджатися коштами. Наприклад, впроваджувати енергоощадні технології", - сказав Віктор Развадовський.