Військомим передадуть черговий позашляховик від Степана Івахіва

18 Листопад, 2016 - 11:27

Незабаром автомобіль Nissan Terrano 2, придбаний за допомогою заступника голови депутатської групи "Воля народу" Степана Івахіва, поїде до Краматорська. 

За словами ковельського міського голови Олега Кіндера, до нього звернувся начальник технічного забезпечення високомобільних десантних військ підполковник Вадим Дорофєєнко з проханням допомогти з автомобілем – два позашляховики, які раніше придбав для його підрозділу нардеп Степан Івахів, були обстріляні і ремонту вже не підлягають. «На останній зустрічі зі Степаном Петровичем я вів про це мову. Він одразу погодився виділити кошти, частково до цього долучилася і влада міста. Був підібраний автомобіль Nissan Terrano 2. Волонтери його ще оглянуть, проведуть технічне обслуговування та підготують до експлуатації», - розповів міський голова. Він уточнив, що через складні погодні умови на сході, ремонтні роботи зроблять у Ковелі, а далі авто доставлять у Краматорськ, де передадуть військовослужбовцям.

Як відомо, ситуація із забезпеченням технікою на передовій досить напружена. У зоні АТО щодня потрібні машини для виконання бойових завдань. На превеликий жаль, термін служби транспорту може бути досить коротким. «Допомагати військовим – це справа кожного з нас. Тож висловлюємо вдячність Степану Івахіву за співпрацю та фінансове забезпечення воїнів. Ми робимо все можливе, аби здобути мир в Україні», - наголосив Олег Кіндер.

Теги: