Військові Одещини відзначили Івана Фурсіна за системну допомогу

12 Грудень, 2016 - 10:23

Нардеп із групи «Воля народу» Іван Фурсін отримав медаль за співробітництво з військовим комісаріатом. Нагороду вручив колишній командир другого батальйону 28-ї окремої механізованої бригади Сергій Щербина.

В рамках кампанії "Збережи життя солдату" нардеп регулярно допомагає бійцям, що перебувають у зоні АТО. З початку проведення антитерористичної операції, Іван Фурсін допоміг власним коштом загалом на два мільйони гривень. А заснований ним благодійний фонд успішно співпрацює з волонтерською організацією. Спільними зусиллями вони сформували більше десятка вантажів і відправили 8 т продуктів харчування, питну воду, два позашляховики, аптечки, засоби гігієни, медикаменти, передали більше трьохсот бронежилетів та 260 одиниць військового обладнання, серед якого електротехнічні прилади та прилад для ведення аеророзвідки. А щоб привернути більше уваги для збору коштів, у кожному райцентрі фонд організував благодійні ярмарки. 

Варто зазначити, що фонд Івана Фурсіна надає матеріальну підтримку пораненим бійцям та родинам загиблих. Приміром, бійцю Віктору Жукову, який втратив обидві кінцівки, допомогли з протезуванням у Німеччині.

Не залишається поза увагою і тил. Одеські комісаріати забезпечують найнеобхіднішими речами – комп'ютерною технікою, генераторами, паливом, приладами відеоспостереження. Покращують умови у тих медичних закладах, де лікуються бійці АТО.

Теги: