Володимир Бандуров відвідав Енергодар

10 Березень, 2016 - 13:42

Енергодар, що у Запорізькій області, з робочим візитом відвідав народний депутат із групи "Воля народу" Володимир Бандуров. Він провів ряд робочих зустрічей з трудовими колективами відділення поштового зв'язку Запорізької дирекції Українського ДП ПЗ "Укрпошта”, Енергодарського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, ДЗ "СМСЧ №1”. 

У ході діалогу були порушені питання, що стосувалися призначення соціальної допомоги одиноким матерям та громадянам, які не отримують аліменти; відсутності бланків посвідчень «Ветеран праці», «Дитина інвалід»; зменшення фінансування за рахунок коштів державного бюджету на медикаменти громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС. У 2014 році на звернення управління праці та соціального захисту населення до народного депутата щодо заміни вікон у відділенні соціально-медичної адаптації «Конвалія» була виділена благодійна допомога у сумі понад 12,0 тис. грн. Кошти не надійшли. У зв'язку з відсутністю поставок від єдиного заводу-виробника «Скут» (м.Донецьк) годинників для інвалідів по зору з 2013 року є потреба по забезпеченню 12 осіб цими виробами.

У 2015 році в Енергодарі пройшов конкурс грантів «Поспішайте робити добро», який проводився за підтримки народного депутата та благодійного фонду «Під покровом Богородиці». За підсумками конкурсу на базі ДНЗ компенсуючого типу №10 "Ромашка” було реалізовано проект "Автомістечко для дошколят” для організації активного відпочинку та дозвілля дітей, придбання практичного досвіду орієнтування на дорозі, цікавого та пізнавального оволодіння правилами дорожнього руху. Загальна сума проекту склала понад 50 тис.грн., з них сума гранту — 34 тис.грн.

У червні минулого року Володимир Бандуров спільно із благодійним фондом «Під покровом Богородиці» подарував юним енергодарцям - 49 дітям учасників АТО та 131 дитині з сімей переселенців сертифікати на відвідування аквапарку та дельфінарію.

Народний депутат також провів зустріч із генеральним директором ВП "Запорізька АЕС” ДП "НАЕК "Енергоатом” В`ячеславом Тищенком,обговорив поточні та стратегічні питання розвитку атомної станції.

Теги: