Володимир Бандуров вручив три шкільні автобуси

3 Жовтень, 2016 - 15:45

У ході роботи в окрузі в Запорізькій області народний депутат із групи "Воля народу" Володимир Бандуров відвідав декілька загальноосвітніх шкіл Василівського і Оріхівського районів. Парламентарій передав Каменській та Комишуваській школам, а також оріхівській гімназії «Сузір`я» нові шкільні автобуси.

Роботу за програмою «Шкільний автобус», завдяки якій сільські дітлахи отримують можливість їздити в школу на автобусі, а не долати щодня багато кілометрів пішки, Володимир Бандуров проводить з 2012 року. За цей період завдяки депутату десятки сільських шкіл 79-го округу отримали у своє розпорядження автобуси. І ось ще три сучасних автобуси надійшли на службу школярам.

Автобуси, які Володимир Бандуров передав учням, - комфортні та відповідають усім сучасним вимогам. Але головне - вони дуже місткі, так що добиратися до школи буде зручно всім.

У планах Володимира Бандурова на найближчий час - реалізація програми «Здорова дитина», в рамках якої школярі отримають можливість пройти безкоштовний профілактичний огляд у ортопеда і окуліста.

Теги: