«Воля народу» провела черговий прийом громадян у Верховній Раді

24 Лютий, 2016 - 11:05

Дотримання прав громадян має бути пріоритетом роботи усіх гілок влади в Україні, переконаний народний депутат, член групи «Воля народу» Сергій Мельничук. Про це він зазначив у ході прийому у приміщенні Верховної Ради України.

Під час прийому до народного депутата звернулися жителі села Саливонки Васильківського району Київщини, де у ході місцевих виборів у жовтні минулого року були зафіксовані грубі порушення виборчого законодавства. Сергій Мельничук пообіцяв громаді вивчити ситуацію та задіяти усі правові механізми відновлення законного виборчого процесу.

Чимало звернень до народного депутата стосувалися вирішення житлових питань. Багато років не може завершитися будівництво житлових будинків у місті Вишневе на Київщині, що зводяться за кошти «Укрзалізниці» для сімей залізничників. Так як підприємство скаржиться на нестачу коштів, будівництво мало б бути профінансовано з державного бюджету. Відповідне звернення Сергій Мельничук планує направити Прем’єр-міністру та міністру фінансів України.

Часто громадяни самі пропонують шляхи вирішення проблем, які є важливими не лише для окремої громади, а й для країни в цілому. Багатодітна мати Тетяна Мадісон з Києва звернулася із законодавчими пропозиціями щодо відновлення екологічної безпеки та удосконалення заходів з очистки земель від забруднень. «Сьогодні лише зареєстровані сміттєзвалища в Україні вже перевищили площу Харкова, – стверджує жінка. – Громадські організації постійно проводять масштабні акції збору сміття, однак країні вкрай потрібні новітні технології сміттєпереробки, інакше сміття просто перевозиться з одного місця в інше». Як вважає Сергій Мельничук, ефективні сміттєпереробні підприємства повинні працювати в кожному регіоні України, і завдання громад змусити місцеву владу розробити і втілити відповідні екологічні програми у життя.

У 2015 році до народних депутатів – членів групи «Воля народу» звернулося 36 тисяч осіб. За результатами звернень було підготовлено 17,5 тисяч звернень та 207 депутатських запитів. У регіонах постійно працює 79 громадських приймалень для забезпечення роботи з виборцями.